Chwilowo niedostępny
Charlie and Lola: I Completely Love Winter
Oceń produkt:
(ocena użytkowników 4.5)

Charlie and Lola: I Completely Love Winter

Produkt chwilowo niedostępny
Nr katalogowy: 1499989
Sprzedawca: Bee
Charlie and Lola: I Completely Love Winter - by Lauren Child This really very good Charlie and Lola book includes two wintery stories: Snow is My Favourite and My Best and I Really Need Actual Ice Skates. This wonderful book is perfect for fans of Charlie and Lola, and for cold winter bedtimes. Based on the award-winning books by Lauren Child,Charlie and Lola is now a top-rated BBC children's television show and a huge international hit. Lauren is also the multi-talented prize-winning creator of Clarice Bean.Charlie and Lola is produced by Tiger Aspect Productions, one of the UK's most successful and prolific independent television producers.

Darmowa dostawa od Bee na zamówienia od 269,00 zł!

Przewoźnik Płatność online Płatność przy odbiorze
InPost (czas dostawy: 1-2 dni) 1299 --
Poczta Polska (czas dostawy: 2-4 dni) 1199 1699
Kurier DHL (czas dostawy: 1-2 dni) 1599 2099
Płatności za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Twojej paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą kurier może kontaktować się z Tobą. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności. Kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

Wypełnij formularz na stronie Zwroty i reklamacje